Pudełka kartonowe Warszawa

Słowa kluczowe: pudełka tekturowe, opakowania tekturowe, pudła tekturowe, pudełka kartonowe, pudła kartonowe, opakowania kartonowe, producent opakowań kartonowych, producent opakowań tekturowych, producent opakowań Warszawa, kartony do przeprowadzki

Pudełka kartonowe Warszawa- Zabraniec

Opis strony Pudełka kartonowe Warszawa:
Pudełka kartonowe, przez nas produkowane dostępne są w dowolnym rozmiarze i fasonie oraz o różnej wytrzymałości. Znajdują zastosowanie zarówno jako opakowania dla pojedynczych produktów jak i opakowania zbiorcze. Produkujemy zarówno małe pudełeczka tekturowe jak i opakowania wielkogabarytowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta i szybką realizację zleceń. Gotowe opakowania dostarczamy do odbiorców, z Warszawy i woj. mazowieckiego bezpłatnie. Posiadamy certyfikat Forest Stewardship Council, który gwarantuje, że używana przez nas tektura, powstała w sposób nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Drewno do jej produkcji zostało pozyskane z lasów w których jest prowadzona odpowiednia polityka zarządzania zasobami naturalnymi. Nasze opakowania tekturowe są w pełni ekologiczne, wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nie musisz znać się na opakowaniach, nasi specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie pakowania Twoich produktów. Przygotujemy pudełko dokładnie dostosowane do przeznaczenia, estetyczne, trwałe, a do jego produkcji zużyjemy tylko tyle kartonu, ile jest konieczne. To nie tylko niższy koszt, ale i większa przyjazność dla środowiska, co przekłada się na lepszą opinię klientów, zarówno o Twoim produkcie jak i firmie.

Pudełka kartonowe Warszawa

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl/oferta/

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy, woj. mazowieckie, oferuje produkcję pudełek kartonowych z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym, z tektury falistej, 3-warstwowej z fali E, B, C, oraz 5-warstwowej z fali BC, BE. Produkujemy opakowania dla wszystkich branż. Posiadamy gotowe rozwiązania dedykowane dla konkretnych zastosowań. Na przykład opakowanie wysyłkowe E-CO-Box - zaprojektowanie specjalnie dla branży e-commerce, pudełka archiwizacyjne dla każdego biura, do przechowywania dokumentów, koperty tekturowe, pudełka z wklejanym okienkiem, kartony do przeprowadzki i inne. Przyjmujemy również zlecenia na produkcję opakowań w niskich nakładach, co umożliwia produkcję krótkich serii opakowań personalizowanych. Oferujemy również wszystkie inne akcesoria związane z pakowaniem towaru, gwarantujące bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.


 

Wpis nr 831- Pudełka kartonowe Warszawa- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-11-12

Wyświetleń wizytówki 400

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Produkcja:

IKAPOL Kompleksowe wyposażenie firm i produkcji
Poświęcamy się przede wszystkim ochroną środowiska i bezpieczeństwem u Państwa w firmie. H ...

Wizytówka strony.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |