Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Słowa kluczowe: biuro rachunkowe, biuro księgowe, księgowy, księgowa, dobry księgowy

Biuro rachunkowe Znany Księgowy- Żywiec

Opis strony Biuro rachunkowe Znany Księgowy:
Prowadzimy firmy produkcyjne oraz handlowe z wielu branż, zatrudniające od kilku do kilkuset pracowników. Zarówno my jak i nasi pracownicy staramy się wykonywać zlecone nam zadania z pełnym zaangażowaniem, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Finanse to nasza pasja, dlatego poza usługami księgowymi oferujemy także usługi doradztwa podatkowego na wysokim poziomie. Świadczymy usługi księgowe i doradztwo na najwyższym, fachowym poziomie a to wszystko w korzystnej cenie. Naszą kadrę charakteryzuje biegła znajomość przepisów prawa podatkowego a także rachunkowości. Zapewniamy usługi doświadczonych księgowych i ekspertów z dziedziny finansów i rachunkowości. Podczas kontroli nasi klienci nigdy nie mieli trudności ani żadnych problemów. To świadczy nie tylko o najwyższej jakości usługach ale również o pełnym profesjonalizmie naszej kadry. Razem z rozwojem działalności dochodzimy do etapu, gdy bez należytego wsparcia, działania naszego przedsiębiorstwa będą ograniczone. Wtedy trzeba szukać wsparcia u lepszych od siebie. Zacząć otaczać się profesjonalistami z doświadczeniem szerszym od nas. My zagwarantujemy twojej firmie opiekę nad całą dokumentacją. Doświadczenie nabyliśmy przez wiele lat, prowadząc indywidualne działalności gospodarcze i przechodząc kolejne stopnie rozwoju naszej spółki. Współpraca między nami a twoim biznesem będzie odbywała się przez naszego indywidualnego księgowego, który zostanie przypisany do państwa dyspozycji. Będzie on prowadził dokumentację twojej działalności, służył poradami, wiedzą i doświadczeniem.

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Kategoria: Finanse

Podkategoria: Biura rachunkowe

Miasto: Żywiec

Ulica nr: Nad Markiem, 5

Kod pocztowy: 34-300

Województwo: Śląskie

Tel.kom. 794515245

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://znany-ksiegowy.pl

NIP: 5532431950

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Z zakresu prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego oferujemy: bieżące księgowanie dostarczonych dowodów księgowych, reprezentowanie w us oraz zus, opracowanie ewidencji środków trwałych oraz amortyzacji;
sporządzenie rejestrów podatku vat oraz sporządzanie i składanie deklaracji podatku od towarów i usług, rejestracja firmy i wprowadzanie zmian w ceidg, doradztwo w sprawach bieżącej działalności gospodarczej, rozliczenia coroczne pitów osób prowadzących firmę. Świadczymy dla przedsiębiorców również kadry oraz płace a w tym: opracowanie list płac i miesięcznych rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych oraz deklaracji zus, ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek do zus. Nasz zespół pracowników składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Poznaj kilku z nich! Napisz lub zadzwoń do nas.

Osoba do kontaktu- Aleksandra Lipart


 

Wpis nr 835- Biuro rachunkowe Znany Księgowy- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2021-02-01

Wyświetleń wizytówki 716

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w podkategorii- Biura rachunkowe:

Partner BM Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki
Biuro rachunkowe Partner BM Nowy Dwór mazowiecki może zaproponować kompleksowe usługi ks ...

Biuro rachunkowe Kraków
Masz dosyć drżenia o każdy miesiąc? Z nami to się kończy w dniu kiedy do nas przyjdzie. Za ...

Wizytówka strony.

Kontakt Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |